دیجی کانفیگ
مرجع تخصصی آموزش وبمستر

آموزش نصب Softaculous در دایرکت ادمین

آموزش نصب Softaculous

برنامه Softaculous یک اپلیکیشن بسیار کاربردیست که به کاربران هاست اشتراکی امکان نصب بیش از ۱۵۰ اسکریپت را تنها با چند کلیک میدهد. در واقع به کمک این ابزار قادر خواهید بود تا مشتریان بیشتری را جذب شرکت وب هاستینگ خود نمایید.

اُکسین گستر

- تبلیغات -

آموزش نصب Softaculous در دایرکت ادمین

آموزش نصب Softaculous در دایرکت ادمین: برنامه Softaculous یک اپلیکیشن بسیار کاربردیست که به کاربران هاست اشتراکی امکان نصب بیش از ۱۵۰ اسکریپت را تنها با چند کلیک میدهد. در واقع به کمک این ابزار قادر خواهید بود تا مشتریان بیشتری را جذب شرکت وب هاستینگ خود نمایید. نصب اسکریپت اگر چه سخت نیست، ولی برای تازه کاران همچنان گیج کننده و ترسناک به نظر میرسد! با مشاهده کلیپ آموزش نصب Softaculous در دایرکت ادمین، قادر خواهید بود تا این سرویس را نیز به لیست خدمات میزبانی وب اشتراکی دایرکت ادمین خود اضافه نمایید.

آموزش نصب Softaculous در دایرکت ادمین

قبل از ادامه آموزش نصب Softaculous در دایرکت ادمین و پیش از مشاهده کلیپ آموزشی، ذکر این نکته ضروری است که دسترسی به SSH و یوزر Admin برای پیاده سازی این آموزش ضروری است. در صورت عدم دسترسی به SSH و در اختیار نداشتن مشخصات یوزر root قادر به نصب Softaculous در دایرکت ادمین نخواهید بود.

این آموزش بر روی سیستم عامل CentOS نسخه های ۶ و ۷ آزمایش شده و به خوبی کار میکند، در صورت وجود هر  گونه مشکل در نصب Softaculous در دایرکت ادمین و سرور CentOS 5 لطفا مراتب را از طریق سیستم تیکتینگ به ما گزارش کنید. در صورتی که به Player سایت قادر به مشاهده فیلم آموزش نصب Softaculous در دایرکت ادمین نیستید، میتوانید به صورت مستقیم در مرورگر خود فایل آموزشی را به روش Streaming مشاهده کنید :

اُکسین گستر

- تبلیغات -